Infolinka
+421 32 64 025 31

O firme

Aktuality

02.2015
Panel CLASIC v RAL 7016 Panel CLASIC v RAL 7016
Ponuka panela CLASIC rozšírená o odtieň RAL 7016 (Antracitgrau)
02.2015
Výhodná alternatíva Výhodná alternatíva
Garážová brána v odtieni Čerešňa- nástrek vo výhodnej cene.
Zobraziť všetky

Z ponuky vyberáme

ACTUAL - lamelový vzor ACTUAL - lamelový vzor

Obľúbenosť úzkych prelisov vychádza z univerzálneho vzhľadu panelu. Jeho dizajn býva podčiarknutý použitím drevodekoru.

ACTUAL - lamelový vzor

Obľúbenosť úzkych prelisov vychádza z univerzálneho vzhľadu panelu. Dizajn garážovej brány s lamelovým vzorom ACTUAL možno zvýrazniť použitím drevodekoru.

Spoločnosť Lamelland, s.r.o. – o nás

Naša spoločnosť vznikla v roku 2004. Od začiatku sa špecializovala na výrobu a predaj tieniacej techniky, ku ktorej sa postupne pridala aj výroba a predaj garážových brán

S objemom výroby cca 2 500 ks brán ročne sme v súčasnosti jednou z najväčších spoločností na Slovensku zameraných na výrobu a predaj interiérovej a exteriérovej tieniacej techniky a garážových brán. Sídlo spoločnosti je v Trenčíne, kde je okrem administratívy sústredená aj výroba a centrálny sklad.

Produkty

Základom našej činnosti je výroba a predaj sekčných garážových brán, krídlových brán, rolovacích a priemyselných bránVýznamnou súčasťou  sortimentu je interiérová a exteriérová tieniaca technika: markízy, pergolové tieniace systémy, žalúzie, rolety a siete proti hmyzu.

Úspechy

  • V roku 2008 sme naštartovali prechod na nový počítačový systém s cieľom zautomatizovať proces od on-line zadania objednávky až po samotnú výrobu, fakturáciu a expedíciu, vrátane označovania výrobkov čiarovým kódom.
  • V roku 2011sme začali s prevádzkou v novej výrobnej hale, kde sme po rozsiahlej investícií do moderných výrobných technológií úspešne zaviedli výrobu markíz. V tom istom roku sme investovali do nových skladových priestorov na uskladnenie komponentov na garážové brány.
  • V roku 2012 sme uskutočnili ďalšie investicie do rozšírenia skladových priestorov, ktoré si vyžiadal prudký nárast objemu výroby garážových brán a tým aj zýšenie požiadavky na skladové zásoby komponentov.
  • V roku 2014 sme rozšírili ponuku o rýchlobežné brány, protipožiarne brány a protiprievanové clony 

Ciele

Hlavným a dlhodobým cieľom našej obchodnej politiky sú predovšetkým spokojní zákazníci. Tomu sa snažíme prispôsobovať nielen sortimentom, ale aj službami. Ako jedna z popredných firiem v tomto segmente na slovenskom trhu si uvedomujeme našu zodpovednosť voči obchodným partnerom. Sme pripravení reagovať na prichádzajúce požiadavky trvalým rozvojom firmy a neustálym zlepšovaním výrobných a predajných procesov.

Služby

Súčasťou zlepšovania starostlivosti o zákazníka je okrem kvalitnej výroby aj dostupnosť našich výrobkov pre čo najširší okruh odberateľov po celom území Slovenska. Už od roku 2008 zabezpečujeme pravidelný dovoz výrobkov priamo k odberateľom 
vlastnými rozvozovými kapacitami, pokrývajúcimi takmer 80% slovenského trhu. Zvyšných 20 % územia zabezpečujeme prostredníctvom kuriérnych služieb minimálne 1 x týždenne.

Fotogaléria

Výroba brán   Skladové priestory   Výroba brán

Výroba brán   Panely pre výrobu brán   Výdaj komponentov

Výroba brán z prechodovými dverami   Výroba brán   Sklad komponentov

Výroba brán   Sklad komponentov markíz   Panely pre výrobu brán